środa, 22 kwietnia 2015


Niespodzianka dla tych co lubią spędzać czas w kuchennym zaciszu, ile to razy z pozoru prosta czynność napawała was strachem. Dlatego mam dla was coś wpis niecodzienny, może dowiecie się czegoś więcej.

Chlebak, lodówka, spiżarka co łączy te rzeczy? Wykorzystujemy je do przechowywania żywności. Do bardziej nowoczesnych należą plastikowe pojemniki próżniowe. Gdyby chciał pochować w nie wszystko jednak kuchnia mogłaby nie wystarczyć.

Plastik to tworzywo, bez którego ciężko byłoby nam w obecnych czasach, bowiem otacza nas plastikowy świat. No pomyślcie, siedzicie przy komputerze, którego obudowa wykonana jest z, no dobra może akurat macie metalową ale myszka, subwofery głośników, lalka Barbie? Plastik to materia magiczna jak to ktoś kiedyś powiedziała. Zepsuty plastikowy artykuł można przetworzyć na coś innego, może my tego niedostrzegany ale plastik jest bardzo elastyczny i sprężysty.

Sylikon to kolejne super tworzywo, które znalazło zastosowanie w kuchni. Sylikonowe foremki na babeczki, podkładki pod garnki, rękawiczki. Sylikony są bezpieczne, powstają po połączeniu krzemionki i tlenu są badane by uzyskać atest PZH. Co nas przekonało do sylikonowych wyrobów? Elastyczność, odporność na temperatury i mrozy, oraz cena. Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.