wtorek, 21 czerwca 2016

Bez wątpienia jedną z najlepszych innowacji dla domu w ciągu ostatniego wieku jest lodówka. Trudno wyobrazić sobie życie bez tego urządzenia. Jeśli nie ona to nasze zakupy bez lodówki pozostawione na jakiś czas nie przetrwałyby ani chwili. Przy dzisiejszych rozwiązaniach innowacyjnych i elastycznych funkcjach, znalezienie odpowiedniego modelu lodówki, która pozwala przechowywać i w wygodny spsoć żywność jest łatwe.


Najnowsze innowacje w lodówce


1. Lodówki z dwoma systemami chłodzenia zamrażarki, aby umożliwić cyrkulację powietrza oddzielnie dla każdej z komór lodówki. Więc zapachy z lodówki już nigdy nie pozostaną w środku.

2. Bardziej zoptymalizowane drzwi, wyobraź sobie, że drzwi lodówki są tak cieniutkie, że możesz postawić coś na brzegu półki. Obecnie jest to problem, jeśli coś wystaje to drzwi nie domkną się. 

3. Jeśli coś wyleje się na półce to albo przecieknie na sam dół przez otwory w drucianych półkach, albo zleci bokami po półce szklanej. Gdyby tak półka absorbowała ciecze, hmm to wybyło coś, raz na jakiś czas, oczywiście, trzeba by dokładniej wyczyścić absorpcyjną półkę ale, codzienne korzystanie stanie się bardziej przyjemne. 

4. Czujniki High-tech jest po to aby dostosować temperaturę i móc pomieścić ciepłą żywności lub inne artykuły spożywcze, aby te zachowały świeżość zaraz po przygotowaniu. Taki pomysł pewnie nie spodoba się osobom, które chcą oszczędzać energię elektryczną, a przecież takie zachowanie jedynie przyczyni się do wzmożonej absorpcji energii, przez co zapłacimy więcej. Nie, ten model ma nas przed tym uchronić, będziemy mogli korzystać z lodówki w taki sposób jak nigdy dotąd.

5. Inny model lodówki nie stawia na więcej powierzchni na półkach a na dopasowanie miejsca na drzwiach. Dopasowanie wielkości butelek czy kartonów po sokach zarówno na wysokość jak i szerokość będzie teraz dużo łatwiejsze.

6. Słyszeliście o szybko mrożącej półce, teraz będziecie mogli zdecydować o temperaturze nie tylko całej komory, ale każdej szufladki z osobna. Przyda się to mrożenia poszczególnych kategorii produktów. Co ważniejsze systemu regulacji nie będą obciążać agregatu i nie odbije się to na rachunku na prąd, chyba że wzrosną ceny energii.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.