wtorek, 12 lipca 2016

Wiem, że lubicie poznawać nowe gadżety, dzisiaj mam dla Was porcję gadżetów do kuchni. Wyglądają szałowo, spełniają swoje zadania korzystanie z nich jest zabawne. Wadą gadżetów jest cena, za pomysł i wykonanie musimy słono zapłacić. Niektóre z przedstawionych propozycji pewnie nie raz widzieliście już na innych portalach, jednak nie zaszkodzi jeszcze raz się im przyjrzeć.


Gdyby każdy garnek był wyposażony w taki lejek. Obecnie producenci garnków wytłaczają w garnkach dziubek pomocny do nalewania płynów. Takie rozwiązanie pomocne jest kiedy nalewamy np. ugotowany kompot czy rozlewamy galaretkę do miseczek.

Garnek do odcedzania, do tego luksusu można się przyzwyczaić. Sitko jako nakładka nie jest już nowością, ale garnek z sitkiem w komplecie to rzadkość. 


Znacie drylownicę a drążownik do pomidorów? Niewielki przyrząd, którym wydrążymy gniazda pomidorów. Może przydać się też do jabłek czy gruszek. Mając je w kuchni pewnie wykorzystacie je też do czegoś innego. 

Coś co mi osobiście bardzo się podoba, szkoda, że skończyły się Mistrzostwa Europy bo cześć z Was pewnie zainwestowałaby w taką kolubrynę do popcornu. Urządzenie zasilane jest prądem z sieci, pobiera nie więcej niż blender, moc 2100W.
Każda pani domu musi mieć w szafce wałek. Te jest nietypowy, posiada linijkę. Z takim gadżetem można łatwo pokroić ciastka, czy paski na makaron. Nie wiem gdzie dostępny jest ten gadżet ale nie ma problemu aby na starym wałku nożykiem ponacinać własną miarkę, albo specjalną techniką wypalić inne pomocne nam miary. Wałek ma specjalne nakładki, można zakładać je w różnych miejscach i przeciąć ciasto ruchem wałkującym. 

Ta mała miseczka chociaż wygląda niepozornie może bardzo przydać się hodowcom ziół. Ułatwia zrywanie listków ziół z łodygi za jednym pociągnięciem. 

Sezon grillowy już trwa, co powiecie na plastry boczku z wzorkiem? Stempel w kształcie prosiaczka spodoba się każdemu, gadżet idealny dla restauratorów. Tak podstemplowane mięsko przyciągnie nowych klientów.

Marker którym można podpisać wszytko, tusz zawarty w pisaku nie zawiera szkodliwych substancji. Dlatego można pisać nim nawet po naczyniach kuchennych.Drewniany klips do zamykania torebek. Ja używam do tego klamerek do prania, ale klipów papierowych. Na takiej klamerce można napisać co jest w środku.

1 komentarze :

Ale genialne rzeczy! Sama chciałabym mieć wszystko, ale wcale nie łatwo jest to dostać. Za to na https://yourhomestory.com.pl/kuchnia/akcesoria-kuchenne też widziałam fajne produkty. Wydaje mi się, że taki fartuszek naprawdę może się Wam przydać.

Reply

Obsługiwane przez usługę Blogger.