niedziela, 25 stycznia 2015

1. Nie ufaj nikomu tylko sobie, jesteś laikiem w kwestiach techniki, nie ważne są fora internetowe, są blogi i porady, chodź mogą pojawić się i artykuły sponsorowane. Nie mniej jednak sprzedawca będzie chciał byś kupił towar nie najlepszy ale zalegający, więc unikaj tych z promocją, faktycznie są one tańsze i albo cena jest atrakcyjna bo jest ich dużo bo przyjechały na promocje, albo nikt ich nie chciał i zalegają. Zobacz więc co o danym urządzeniu piszą w sieci w komentarzach, nikt tak nie doradzi jak konsument.
2. Wygląd na drugim miejscu. Kupujesz zmywarkę by dobrze zmywała a nie wyglądała. Wiem ma to znaczenie, ale po co ci sprzęt, który tylko ładnie wygląda. Wiec skup uwagę na moc, duża moc to też duży pobór energii ale w niektórych sprzętach silnik odpowiada za wydajność.
3. Sprzęt ma być ergonomiczny czyli w całości dostosowany do ciebie, jeśli masz dużo ubrać, albo dużą rodzinę i wiesz, że z łatwością uzbierasz bęben białego prania to możesz wybrać pralkę o dużej ładowności, jeśli mieszkasz sam są pralki mini, wkład 5 kg. Nie lubisz długo czekać na pranie, czy zmywanie bądź wsad tego nie wymaga? Sprzęty z funkcją eco, albo te które skracają standardowy tryb pracy, są też programy 15 czy 20 minutowe z pewnością je docenisz.
4. Gwarancja, nie dokupuj jeśli sprzęt ma dwuletnią, ma się popsuć to się popsuje i nic nie da gwarancja. Powiedzą, ze twoje użytkowanie sprawiło, że tak się stało, albo, że na daną część gwarancji nie ma i stracisz 10-20% wartości urządzenia.


5. Dowóz warto w to zainwestować, wówczas jeśli w ciągu tygodnia coś wie wydarzy, ze sprzętem nie zarzucą ci, że to nieprawidłowy sposób przewozu się do tego przyczynił.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.