poniedziałek, 23 listopada 2015

Faceci dbają o swoje samochody tak jak kobiety o nową parę szpilek. Do butów można dobra torebkę i sukienkę, samochód to niezliczona przestrzeń na gadżety.


Gdzie są moje klucze?

Szukałeś kluczy od auta, nie będę pisał w jakich sytuacjach mogło Ci się do zdarzyć. Kiedy samochodem jeździ wiele osób szukanie kluczy staje się udręką. Powstał więc Smart Finder, lokalizator kluczy. Nadajnik i odbiornik, zasięg urządzenia 25 metrów, cena urządzenia 65 złotych.

Koszule jak z pralni

Etui na koszule to nowość po wieszakach, których nadmiar może spowodować brak widoczności. Wodoodporny gadżet kosztuje aż 1500 złotych, ale zapewne przyjmie się w kręgach biznesu. Uwaga alarm

Kawa, głośna muzyka a nawet towarzysz sprawia, że możesz usnąć za kierownicą. Anti Sleep Piot powstał po to by badać poziom zmęczenia, w razie osłabienia naszej reakcji obudzi nas alarmem. Urządzenia należy spersonalizować poprzez udzielenie odpowiedz na 11 pytań.

Nóż

Wędkarze nie ruszają się bez noża na połowy, okazuje się, że nóż powinien znajdować się w każdym samochodzie. Kierowca musi mieć do niego swobodny dostęp, najlepiej nóż umieścić w bocznej kieszeni. Po co, w razie wypadku, dachowania czy wpadnięcia do wody, nożem przetniemy pasy bezpieczeństwa.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.