poniedziałek, 9 marca 2015Kangaroo to światło, które możesz przenosić. W materiale stworzonym na bazie sylikonu umieszczono punkty świetlne. Z takim gadżetem można czytać po nocy, czy zaglądać w ciemne zakamarki. Urządzenie jest przenośne można je zwijać więc bez problemu i przenosić z miejsca na miejsce. Wyglądem przypomina pikowaną, sześciokątną poduszkę.

Prądu na około 2,5 godziny dostarcza litowo-jonowa bateria, jeśli się rozładuje można ją zasilić podłączając urządzenie pod port USB.

Kolejnym świecącym gadżetem są słuchawki iGlo Plus. Efekt jest oszałamiający, nie tylko znajdziesz słuchawki ale też zrobisz wrażenie biegając. Światło miga wraz w rytm muzyki, niestety nie ma dużego wyboru w kolorach dostępne są jedynie kolory: niebieski i zielony. Słuchawki pasują do każdego modelu jaki jest wyposażony w gniazdo 3,5 mm.


Fireflay to także przenośny gadżet emitujący światło, w tym wypadku lasera. Wystarcza cztery baterie alkaiczne AAA a urządzenie będzie świecić 5,5 godziny. Gadżet rozświetla całą przestrzeń w dookoła siebie, przyda się by oświetlić wnętrze samochodu jeśli coś spadło nam na wycieraczkę samochodową albo w ciemny garażu.

Mobilne urządzenia świetlne mają jeden cel sprawić, że jesteśmy widoczni. Pasek ledów znajdujący się na butach. Ledowy pasek świcie na różne kolory, co będzie atrakcją zwłaszcza dla dzieci. Świecących gadżetów jest wiele niektóre powstały po to aby usprawnić na życie i swoim światłem chronić czy oświetlać drogę.

Wiele by można wymieniać jeśli chodzi o świecące nowinki techniczne, jednak przy ich wyborze powinniśmy kierować się nie tylko ceną czy radością jakie nam dostarczą ale użytecznością i przede wszystkim wpływem na środowisko. Świecąca torba może dostarczy trochę radości ale czy naszym zakupom, na które wydajemy dużo jest to potrzebne, lepiej nie tworzyć niepotrzebnych punktów świetlnych. Ogrzewają one powietrze wokół siebie i przyczyniają sie do powstania efektu cieplarnianego. Dotyczy to głównie tych urządzeń, które zasilane są żarówkami tradycyjnymi, więc trudno tu o tani prąd.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.