sobota, 18 kwietnia 2015

Znacie patent z fotografowaniem lodówki czy szafek przed wyjściem na zakupy? Patrząc na zdjęcie w sklepie szybko wychwycicie czego brakuje. Teraz technika ma pomagać bardziej. Mianowicie wyślecie sms do lodówki, która wam odpowie także sms. Jak będzie wyglądać komunikacja z urządzeniami elektrycznymi? Wszystko ułatwia LG Home Chats dostępnym w Korei Południowej. Dzięki temu rozwiązaniu możesz łatwo sterować temperaturą piekarnika, dowiedzieć się jakie urządzenia działają, wystarczy poprawnie skonfigurować.Najbardziej zaawansowane inteligentne lodówki LG wprowadza kilka przełomowych innowacji, takich jak Smart View funkcji. Wbudowany aparat wewnętrzny aparat, ktory umieszczony jest w górnej części komory głównej, sprawia, że użytkownicy mogą monitorować dokładnie to, co znajduje się w ich lodówce na swoim smartfonie lub tablecie. Szeroki kąt kamery można wyświetlić zawartość nie tylko w górnych półkach, ale również produkty spożywcze na dolnej półce. Wbudowany aparat wykrywa otwarcie i zamknięcie lodówki, przechwytywanie obrazów, to funkcja, która monitoruje kiedy dany produkt był otwarty.

A funkcja LG Smart Manager, zmienia lodówkę w kompletny system zarządzania żywnością. Korzystanie z wbudowanego panelu LCD lub smartphone LG użytkownicy mogą sprawdzić zawartość swojej lodówki bez konieczności otwierania drzwi. Smart Manager Świeżość Tracker umożliwia wejście szeroką gamę produktów spożywczych i napojów, aby śledzić daty ważności. Inteligentny Manager może również polecam posiłek opcje oparte na składnikach przechowywane w lodówce.

Z HomeChat można też kontrolować pralkę i piekarnik. Nie ma dokładnych opisów czy komunikacja przebiega za pomocą płatnej czy darmowej aplikacji, nie wiadomo tylko, że konieczne są to tego sprzęty LG. To co mnie martwi to ile energii będzie pobierać piekarnik, który musi być włączony do prądu cały czas jeśli chcemy uruchomić go dopiero o 14 by na 16 mieć gotowe danie. Jestem fanem technologii jednak tego typu rozwiązania to nie sprawiają, że więcej pobierzemy kwh. Cena na naszym rachunku za energię nie spadnie wręcz przeciwnie wzrośnie, a mówiono, ze nowoczesne sprzęty mają być ekologiczne.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.