poniedziałek, 18 maja 2015


Uwielbiam sposób, w jaki można zaakcentować niektóre ozdoby czy elementy w przestrzeni domu mieszkalnej. Da się to zrobić wybierając odpowiednie miejsce na usytuowanie punku świetlnego, wybór lampy LED do użytku domowego jest doskonałym sposobem by to osiągnąć. Wówczas zyskujemy mieszankę praktyczność, projektowania i atmosferę, której naprawdę potrzebuje każdy dom. 

Technologia LED naprawdę rozwija się w ostatnich latach. Wytwórcy obrali taką drogę, aby znaleźć zastosowanie dla tego oświetlenia praktycznie wszędzie. Od zasilania naszych ekranów laptopów i naszych pokoi po świecące poduszki czy ścieżki rowerowe. Fenomen oświetlenia LED szybko nie zniknie gdyż zużywają one bardzo mało energii, tworzenie ciepła jest zerowe, a żarówki zarówno potrafią wykrzesać z siebie ciepłe i chłodne światło. 

Ten artykuł na celu przedstawić kilka z moich ulubionych lamp LED przeznaczonych do użytku domowego. Przyjrzę się bliżej każdej z nich wyjaśniając, dlaczego warto poświęcić im uwagę. 

Technicznie rzecz biorąc, oświetlenie LED dla domu jest znane od dłuższego czasu. Ostatnio, innowacje jakie pojawiły się w tej technologii pomogą sprawiają, że produkcja LED jest tańsza a nie traci na przydatności. Rzućmy okiem na niektóre z konkretnej technologii kryjące się za tymi światełkami. 


Półprzewodnikowych:
W porównaniu do tradycyjnych żarówek, które korzystają z podgrzewaną włókna fluorescencyjnego, technologia LED jest zasilana przez półprzewodnikowego mikroczipa. Wytworzonego światła jest produktem ubocznym elektronów na niższym poziomie. 

Długowieczność:
Ponieważ żarówki LED mogą działać nie zmieniając energii na temperaturę, charakteryzuje je dużo mniejsze zużycie. Inne technologia sprawia że, LED będą działać przez ponad 50.000 godzin użytkowania. W prostych słowach, jest to więcej niż 20 lat codziennego użytku! Więc może warto zapłacić więcej na początku, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

Zużycie energii:
Zaleta najczęściej powoływana przez producentów, dodatkowo nie musimy oddawać nic w zamian wystarczy dobrze dobrać żarówkę. Weźmy pod uwagę jej moc jak i ilość strumienia świetlnego liczonego w lumenach, pomoże wam w tym poradnik zamieszczony na stronie portalu konsumenckiego zmiana sprzedawcy energii

Teraz czas na urządzenia, które wam obiecałem, zaczniemy od tradycyjnej lampki biurkowej. 

Lampka biurkowa Prism LED do domu jest jednym z moich ulubionych gadżetów użytkowych ze względu na kombinację cech: niski koszt lampki i atrakcyjny wygląd. Jest to mały i nowoczesny z gadżet. Co mam na myśli mówiąc użytkowy, za pomocą trzech przycisków można dozować strumień światła, czytamy zwiększymy moc, potrzebujemy światła by nie oślepiał nas monitor wybieramy najmniejszy strumień. 

Beacon 600 jest wspaniała lampą LED, która przyciągnie uwagę wszystkich gości. Daje źródło światła, które jest na najwyższym poziomie, nowością niej jest to, że do lampy dołączane są (były jak ja kupowałem) ciepłej chłodne żarówki, które razem dają niesamowite spektrum, które jest łagodne dla oczu, do pracy można włączyć jedynie ciepłe żarówki a do odpoczynku zimne, tak lampą można sterować. Proste sterowanie dotykowe, które pozwala uruchomić odpowiednią barwę światła w domu.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.