niedziela, 24 maja 2015

Firma Solar Vending pewnie nie jako pierwsza wpadła na pomysł automatów vendingowych, jednak unowocześnienie jakiego dokonała polega na tym, że automat pobiera energię słoneczną

Co to takiego maszyny wendingowe? Spotykamy je na co dzień a jednak nie wiemy, że chodzi o urządzenia dostępne dla każdego ustawiane na ulicach, dworcach czy przystankach. Taką maszyną są parkomaty, biletomaty znane wszystkim paczkomaty czy maszyny sprzedające napoje czy przekąski, a nawet kurze jaka w paczkach. Nie masz już wątpliwości, że te elektroniczne maszyny można spotkać niemal wszędzie, nawet w bajkach jeden z bohaterów bajki Sąsiedzi kupował napój w takim automacie.

Po unowocześnieniu mają one sprzyjać środowisku, oczywiście będą nadal podłączone do zasilania jednak w nocy gdy bateria będzie już naładowana energią solarną prąd z gniazdka będzie zbędny.

Wygląd maszyn wendingowych zawsze był krytykowany, może teraz gdy urządzenie otrzymało solarny daszek niektórym bardziej przypadnie do gustu, gdyż będzie dbać o środowisko.

Pozostaje jedno pytanie czy ceny serwowanych w automacie przekąsek wzrosną? Wiemy, że panele fotowoltaiczne nie są tanie, wolimy by nie odbiło się to na zwolennikach kawy z takiego automatu.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.