sobota, 4 lipca 2015

Internet to medium o dużej sile jego moc jak tak silna, że nie jedni stracili przez nią stanowisko inni wolność. Tak wiem co piszę, jedne z poszukiwany listem gończym nie mógł oderwać się od umieszczania wpisów na Facebooku, że namierzyły go organy ścigania. 

W dzisiejszym wpisie kilka słów o tym jak zacząć pracę nad własną stroną www. Po pierwsze ustalmy grupę docelową, czy są to ludzie interesujący się gminą, technologią czy modą. To pozwoli nam nie tylko ustalić nazwę domeny jaką trzeba wykupić, ale też ustalić treści. 

Szablon, może zostać wybrany i zakupiony bądź sporządzony przez grafika, wbrew temu co mówią, nawet za małe pieniądze można zrobić coś ciekawego, przecież praca grafika to fantazja. Ważna uwaga, nie ustawiaj na stronie wszystkiego, licznik odwiedzin, kalendarz kolorowe zdjęcia, strona to nie choinka, nie musi być na niej wszystko. Zostaw to co potrzebne. 

Witryna nie będzie miała wielu odwiedzin jeśli nie postawisz na optymalizację, czyli SEO. Im więcej odnośników i reklam danej witryny na innych portalach tym po słowach kluczowych użytkownicy sieci szybciej do Ciebie trafią. Daj czytelnikowi to czego chce, jeśli najczęstszym wyszukiwanym hasłem w internetowej wyszukiwarce jest hasło „ wybory” to nie oznacza, że na blogu modowym musi znaleźć się agitacja wyborcza. Nie do wybaczenia jest też gdy użytkownik zainteresowany tytułem dostaje coś innego, przecież czytam to bo miałem się dowiedzieć ile zarabia Madonna a tu nic na ten temat. Zmylić Cię też mógł tytuł tego arta, niestety programistą nie jestem więc korzystam z darmowej witryny blogger, poprzez "stworzenie" miałem namyśli proces czysto przygotowawczy ;P

Reklamy, banery i neony, czerpiesz z tego profity ok., w końcu wiele witryn po to powstaje. Nie rób jednak ze swojej witryny przystanku autobusowego oklejonego plakatami, niech reklamy będą chodź trochę podobne do tematyki strony. 

Nie masz czym zapełnić kontentu (treści) nie kopiuj, można wykupić krótkie teksty na stronach takich jak artelis. Duplikowanie treści jest przestępstwem, w końcu to czyjaś praca, dodatkowo jeśli treść jest nieaktualizowana można spotkać się z negatywnym komentarzem.

A Propos komentarzy, pomogą Ci ulepszyć witrynę, a forum jeśli się na nie zdecydujesz może stać się miejscem gdzie ludzie aktywnie wyrażają swoje żale. Ostre słowa czy oszczerstwa, usuwając automatycznie pewne frazy możesz wyzbyć się agresji, ale też stracić obiektywny, chodź agresywnych użytkowników.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.