wtorek, 18 sierpnia 2015

Ostatnio odbiegałem trochę od tematyki bloga, bo prezentowałem Wam technologie, które są wszechobecne a nie tylko do wykorzystania w domu. Dziś wpis krótki ale bardzo interesujący.

Przedstawiam Gavina Munro, projektanta i twórcę mebli. Nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że jego meble rosną…


Na plantacji znajdują się nie tylko krzesła i stoły ale także lampy i ramy do luster. Wszystko z naturalnego drewna. Oczywiście zafascynowani Govinem, możecie spróbować sami wychować sobie krzesło. Okazuje się bowiem, że odpowiednie formowanie gałęzi sprawi, że nasz mebel będzie niepowtarzalny. 


Gdyby ktoś na serio był zainteresowany pomysłem to w Internecie pojawiło się już pełno poradników jak rozpocząć własne hodowanie mebli i to dosłownie hodowanie.  Produktem nie jest tylko jeden gatunek drzew, cała sztuka tkwi w tym aby poszczególne elementy były wykonane w odpowiednio dobranego gatunku drzewa. Jabłoń, Leszczyna czy Jawor i Dąb to najczęściej wykorzystywany budulec, możecie jednak poeksperymentować z innymi odmianami. 


Uprzedzam pracy przy tym co nie miara a na efekty trzeba czekać latami, lampą nacieszycie się już po siedmiu latach oczekiwań.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.