wtorek, 11 sierpnia 2015

Niewątpliwie każdy rok przynosi coś nowego w zakresie technologii to każdy dzień jest szansą na to by wynalazek podbił cały świat. W dzisiejszym materiale przedstawię nieco mniejsze gadżety, które mogą być inspiracją to nowych większych rzeczy. 


Butelka wielokrotnego użytku, segregujecie odpady? Może w dzisiejszych czasach by nakłonić nasze społeczeństwo do segregacji i recyklingu odpadów należy karać ich i nagradzać, a wszystko w wymiarze ekonomicznym? Składana butelka dobrze sprawdza się w podróży, zajmuje mało miejsca i jest niczym termos – wielokrotnego użytku. Pomoże zaoszczędzić jeśli tylko zamiast kupować wodę w pojedynczych butelkach będziemy stosować nalewać przegotowaną wodę do butelki. 

Kosz z funkcją odkurzacza, tak reklamuje go producent firma Bruno, ja po przeczytaniu opisu produktu uważam, że jest to kosz z odświeżaczem. Odpadki jakie trafią do środka nie rozmnażają się, w próżni trudno o jakikolwiek rozwój. Kosz bliski napełnienia powiadomi nas, że czas wyrzucić śmieci, gdyż aktywuje się wbudowany alarm.

Mi najbardziej przypadła do gustu ładowarka ukryta w gniazdku. Jeśli smart fon można podłączyć do zasilania za pomocą łącza USB to rozwiązaniem idealnym na plątaninę kabli jest gniazdo ładujące. Szkoda, że nadal musimy posiadać kabel USB by podłączyć telefon z wtyczką elektryczną. Nie lepszym rozwiązaniem było by schowanie kabelka w gniazdku i rozwijanie go w razie potrzeby, wówczas naładowalibyśmy telefon prawie wszędzie.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.