środa, 23 grudnia 2015

Zaawansowania gracze jeszcze nigdy nie zostali tak docenieni jak w tym roku, powrót nowej odsłony Tomb rdera, Wiedźmin inne zagraniczne produkcje, ale czego potrzebuje prawdziwy gracz? Oczywiście zestawu gammingowego.

Mysz nie tak zwykła

Myszka musi posiadać wiele przycisków, a to dlaczego? Wiele gier zostaje zaadoptowana na PC, a pierwotnie pojawiła się na konsole, gracza zawsze wspomaga klawiatura. Obecnie na rynku pojawia się myszka z ośmioma przyciskami, z takim sprzętem precyzyjność w strzelankach gwarantowana.

Klawiatura

Niby zwyczajna, ale odpowiednie wyprofilowanie klawiszy pomoże w wciskaniu skrótów. Wyobraźcie sobie, że kończą wam się naboje w magazynku, szybciej jest przeciwnika uderzyć niż przeładować. Dobre rozstawienie klawiszy z pewnością w tym pomoże. Poza tradycyjnym podświetleniem, klawiatura posiada boczne paski klawiszy, które mają pomagać szybsze sterowanie.

Komputer

Bez odpowiedniej jednostki centralnej nie odpalimy większości najnowszych gier. Ponoć nie ma różnicy między zwykłym sprzętem a sprzętem, jakimi posługuje się gracz. Otóż to nie do końca prawda, komputer biurowy z pewnością nie poradzi sobie z większością wymagających jakie muszą być spełnione aby odpalić grę. Procesor, wzmocniona karta graficzna i odpowiednia ilość pamięci RAM. Dobrze żeby sprzęt można było rozbudować, wówczas będziemy mieć większe możliwości, nowoczesne jednostki wyposażone są w dwie karty graficzne.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.