niedziela, 10 stycznia 2016Początek roku to czas na podsumowania oraz prześledzenie tego co czeka nas w przyszłych miesiącach. Technologia będzie rozwijać się na każdej płaszczyźnie. 

Kontrola głosowa

Komunikacja głosowa z urządzeniami nie jest nowym zjawiskiem, a dzięki firmom takim jak Microsoft, i najnowsze rozwiązania Google wkrótce możemy rozmawiać ze swoimi sprzętami także z kategorii innych niż smartfony czy telewizory.

Smartfon z Azji

Smartfony z Azji podbijają rynek, przy tym wyborze liczy się nie tylko cena. Kiedyś azjatyckie sprzęty cechowała niska jakość wykonania i niepełne funkcje, dziś nie ma różnicy pomiędzy modelami, tym bardziej, że azjatyckie firmy płacą miliardowe kary za to, że w swoich telefonach umieszczają aplikacje i rozwiązania jakimi cechuje się oryginał. 

Kamery 3D niemal w każdym urządzeniu

Intel RealSense 3D czy Lenovo ThinkPad X1, zadbały o użytkowników zwykłych sprzętów. Nagrywanie w 3D będzie możliwe z pomocą sprzętów, z których korzystamy na co dzień. Przygotujmy się na to, że w 2016 roku filmiki na yt będą bardziej profesjonalne. 

Drony

Do czego można wykorzystać Dorna, niemal w każdej profesji znajdzie on zastosowanie. Każdy Zabawa i praca na to możemy liczyć w 2016 roku, rynek dornów z pewnością się rozwinie. Może drony nie spełnią się jako kurierzy paczek w miastach, ale jako przewoźnicy leków i mniejszego sprzętu np. w czasach zagrożenia bądź pomoc dla fotografów.

Post a Comment:

Obsługiwane przez usługę Blogger.